Uwaga!

    Zapraszamy na rekolekcje pt. „Jak dogadać się w małżeństwie?”  Rekolekcje są adresowane dla małżeństw, narzeczonych i wszystkich osób, które chcą by ich rodziny były miejscem zgody i wzajemnego zrozumienia. Nauki rekolekcyjne wygłosi Ks. Prof. Jerzy Smoleń, duszpasterz, terapeuta i psycholog, w kościele Świętego Jerzego w Biłgoraju. Termin podamy wkrótce. Szczegóły na stronie kościółka: kosciolek.parafia.info.pl

Godziny pracy poradni:

Narzeczeni mają możliwość spotkania z Kapłanem i Doradcą po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym (!) lub przez e-mail (patrz zakładka: kontakt)

Spotkania z Kapłanem – czwartek o godz. 18:00 – 18:30.

W III niedzielę miesiąca, oprócz świąt,   o godz. 8:30 Mszę święta, a po niej w bibliotece parafialnej – Dzień skupienia z Kapłanem, następnie konferencja z  Doradcą życia rodzinnego (1,5 h).

Spotkanie indywidualne z Doradcą życia rodzinnego – wtorek od godz. 16:00. Praca z parą trwa około 45 min.

Przy okazji Dnia Skupienia proponujemy i zachęcamy, aby Narzeczeni mogli przystąpić do sakramentu pokuty i pojednania oraz by znaleźć czas na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu.

Rekolekcje dla narzeczonych w diecezji zamojsko – lubaczowskej

Małżeństwa mają możliwość spotkania (darmowe) z doradcą po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Korzystanie doradztwa u kompetentnych osób w kwestiach związanych z miłością, płodnością, dzietnością, pożyciem intymnym, konfliktami i kryzysami nie jest objawem słabości i bezradności małżonków, ale przejawem dojrzałej troski o małżeństwo i rodzinę.

rodzina_bogiem_silna

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz