Godziny pracy poradni:

Narzeczeni mają możliwość spotkania z kapłanem i doradcą po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub przez e-mail (patrz zakładka: kontakt)

Spotkania z kapłanem odbywają się w każdy czwartek (październik-czerwiec) o godz. 18:00 – 18:30.  Narzeczeni odbywają cztery spotkania po kolei przez cztery tygodnie.

Spotkania z doradcą życia rodzinnego odbywają się we wtorki (październik – czerwiec) od 16:00 oraz spotykamy się w trzecią niedzielę miesiąca, oprócz świąt, zapraszamy na godz. 8:30 na Mszę św. a po niej w salce – Dzień skupienia z Kapłanem, następnie konferencja tematyczna z Doradcą życia rodzinnego od 10.0011.00.

Przy okazji Dnia Skupienia proponujemy i zachęcamy, aby Narzeczeni mogli przystąpić do sakramentu pokuty i pojednania oraz by znaleźć czas na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu.

Rekolekcje dla narzeczonych w diecezji zamojsko – lubaczowskej

Małżeństwa mają możliwość spotkania (darmowe) z doradcą po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Korzystanie doradztwa u kompetentnych osób w kwestiach związanych z miłością, płodnością, dzietnością, pożyciem intymnym, konfliktami i kryzysami nie jest objawem słabości i bezradności małżonków, ale przejawem dojrzałej troski o małżeństwo i rodzinę.

rodzina_bogiem_silna

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz